Vaak wordt aan mij gevraagd wat ik zo leuk vind aan fotograferen en dan met name aan sportfotografie. Deze sportfotoshoot met Martijn en Rob laat het precies zien: mooi weer, een leuk en uitdagend onderwerp om te fotograferen en vooral veel plezier in het maken van mooie tennis foto’s. Ook de gezellige gesprekken waarin de sport nog duidelijker werd uitgelegd aan mij waren een leuke toevoeging!
Op een mooie septembermiddag had ik met Martijn en Rob afgesproken op de tennisbaan De Pettelaer in Den Bosch om foto’s te maken. Martijn had namelijk in juli een sportfotoshoot gewonnen, maar om mooie foto’s te kunnen maken, had hij Rob gevraagd om mee te spelen.
De fotoshoot hebben we een paar keer moeten verzetten vanwege het slechte weer in augustus, maar dat kwam wel heel goed uit. Uiteindelijk kregen we prachtig weer voorgeschoteld en maakte we de fotoshoot met ruim 20 graden en een heerlijke zon. Extra genieten dus!
Martijn en Rob, bedankt voor jullie sportieve inzet! De foto’s zijn geweldig geworden en hopelijk kunnen jullie er ook nog lang van genieten!
Ben jij ook op zoek naar tennis foto’s?
Wil jij graag tennis foto’s laten maken van jezelf, voor je club of voor je bedrijf? Dan ben je aan het juiste adres! Tennis is een sport waarin ik als fotograaf een grote uitdaging vindt, maar wat ook vooral heel leuk is om te fotograferen. Ik fotografeer dus graag de tennisactiviteit waar jij foto’s van nodig hebt! Deze actieve foto’s zijn heel goed voor de sfeer op je website en kunnen veel betekenen voor jouw bedrijf!
Wacht dus niet te lang en neem nu contact op!
Geef een reactie