Speciale BETA versie: 5 persoonlijke gesprekken
In deze eerste versie van de cursus Zakelijke Foto’s Maken Vanuit Je Hart help ik jou in 5 persoonlijke gesprekken (op een locatie in Den Bosch of via Skype) om echt mooie foto’s te maken voor je bedrijf. Je leert de belangrijkste dingen die je moet weten over de camera, maar dat is alleen om zeker te zijn van de beste kwaliteit. Het belangrijkste is namelijk dat je foto’s leert maken die goed voelen en passen bij je bedrijf. Vandaar dat daar 4 gesprekken over gaan.
Geschikt voor iedere camera: van smartphone tot spiegelreflexcamera!
Het maakt niet uit welke camera je wilt gebruiken voor het maken van deze foto’s. Natuurlijk geeft een spiegelreflexcamera vaak de beste kwaliteit, maar de beste camera is de camera die je bij hebt. En met een smartphone zijn ook hele mooie foto’s te maken!
Passend bij jouw bedrijf
Het doel van deze cursus is om zakelijke foto’s te maken die echt passen bij jouw bedrijf. Wat wil jij je klanten bieden? Dat is de uitstraling die nodig is op je website/blog en op Social Media en daar gaat deze cursus dan ook over. Zakelijke foto’s maken betekent dus niet dat de focus ligt op standaard zakelijke foto’s, maar juist op sfeervolle foto’s.
Hulp met het bedenken van de foto’s en tips over het gebruik van de foto’s
Naast het maken van de foto’s, help ik je ook te bedenken welke foto’s je nodig hebt, hoe je dit gaat regelen en hoe de foto’s gebruikt kunnen worden. Want je wilt natuurlijk wel de foto’s gaan gebruiken om nog meer klanten te ontvangen.